Dana 26.04.2017. godine učenici naše škole – Marino Bagara III.b, Dario Adžić II.b, Sara Jurić I.b i Ivona Vrbić IV.b, u pratnji profesorice Jelke Jukić sudjelovali na Županijskom natjecanju iz vjeronauka.

Natjecanje je održano u školi KŠC Don Bosco Žepče, gdje su sudjeovale i ekipe iz ostalih srednjih škola: SSŠ Orašje - Orašje, SŠ Pere Zečevića – Odžak, KŠC Don Bosco – Gimnazija, KŠC Don Bosco – Tehničko-obrtnička škola, Srednjoškolski centar Fra Martina Nedića – Orašje i Srednja glazbena škola Katarina Kosača Kotromanić – Žepče.

Među učenicima je osim natjecateljske vladala i prijateljska atmosfera, koja se nakon natjecanja nastavila kroz druženje u prostorijama škole KŠC Don Bosco Žepče. Naši učenici nisu prošli dalje, ali su ostvarili dobre rezultate. Na natjecanju je pobijedila ekipa iz škole KŠC Don Bosco Gimnazija, koja će 2. lipnja 2017. godine sudjelovati na Nabiskupijskoj vjeronaučnoj olimpijadi.

Ivona Vrbić, IV.b

Copyright © Srednja mješovita škola "Žepče" 2018. Sva prava pridržana.