Maturalna zabava učenika Srednje mješovite škole "Žepče", koji nastavu pohađaju po hrvatskom nastavnom planu i programu, održana je u petak 1.6.2018. godine u ugodnom ambijentu restorana California.

Večer je započela, kao i svake godine, defileom maturanata glavnom žepačkom ulicom, od školske zgrade do spomen obilježja poginulim braniteljima, gdje su maturanti položili cvijeće i upalili svijeće.
Veliki broj naših sugrađana se okupio da pozdravi i isprati još jednu generaciju učenika naše škole, koji se opraštaju od jednog (bezbrižnijeg) razdolja svog života i započinju novo - zrelije i ozbiljnije.
Nakon tradicionalnog fotografiranja sa članovima obitelji i prijateljima maturanti su se uputili u restoran California, gdje se već dugi niz godina održavaju maturalne zabave naših učenika. U odličnoj atmosferi maturanti su uživali do ranih jutarnjih sati. Vjerujemo kako će im ova večer ostati u najljepšem sjećanju, a vi u našoj fotogaleriji pogledajte kako im je bilo.

Copyright © Srednja mješovita škola "Žepče" 2018. Sva prava pridržana.