U školskom restoranu i kuhinji, 5.i  6. lipnja 2018. godine, održan je praktični dio završnog ispita (praktikum) za kuhare i konobare (po HNPiP) SMŠ "Žepče".

Kuhari su pripremali predjelo, glavno jelo, flambirano jelo, desert i salatu, a konobari su pripremali koktele, te posluživali hranu i piće. Njihovi mentori, Ivica Marić, Jela Lukes, Ivana Dropulja i Bojan Antolović, pratili su i ocjenjivali rad učenika. Svi naši učenici nakon završenog maturalnog ispita osigurali su sebi radna mjesta jer su zanimanja konobar i kuhar u ovom trenutku najtraženija zanimanja na tržištu rada.
Naša škola nudi vrhunsku praktičnu nastavu, koja se izvodi po EU VET programu (diplome su priznate u Europskoj uniji), pa su naši učenici u potpunosti konkurentni na tržištu rada ugostiteljske struke.

Fotografije sa završnog ispita možete vidjeti ovdje.

Copyright © Srednja mješovita škola "Žepče" 2018. Sva prava pridržana.