Vijeće učenika Srednje mješovite škole „Žepče“ je kroz sedmodnevnu akciju prikupilo slatkiše za štićenike Centra za djecu i odrasle s posebnim potrebama. „Jedan slatkiš jedno dijete“ je akcija Vijeća učenika naše škole koju provodimo već dugi niz godina!

Ove godine nam se u akciji pridružio i ASuBiH. Sakupili smo dva velika paketa slatkiša, te pribor za rad koji je uručen djelatnicima Centra. Akcija je trajala od 10.12. do 17.12.2018., a danas smo posjetili sami centar u pratnji naših pedagoginja, te proveli neko vrijeme u obilasku same ustanove kao i druženju sa štićenicima Centra. Kroz ovu akciju su odavno postavljeni temelji suradnje naše škole i Centra, nadamo se i veselimo zajedničkim akcijama kao i volonterskom radu po potrebama Centra i njihovih korisnika. Kroz ovu akciju učenici su još jednom pokazali svoju humanost i osjećaj za pripadnost u zajednici.

 

Magdalena Topić, predsjednica Vijeća učenika

Mia Matijević, koordinatorica ASuBiH Žepče

Copyright © Srednja mješovita škola "Žepče" 2018. Sva prava pridržana.