U srijedu, 18.5.2016. godine, obilježili smo još jedan Dan Srednje mješovite škole "Žepče". Bogat kulturno-umjetnički i sportski program započeo je u ranim jutarnjim satima finalnim sportskim natjecanjima, po čijem su završetku najbolje ekipe i pojedinci nagrađeni priznanjima i skromnim nagradama.

U izložbeno-prezentacijskom dijelu programa, koji je potom uslijedio, imali smo priliku vidjeti uspješne radove naših učenika strojarske/mašinske i tekstilne struke.

U 12,00 sati je počela svečana priredba kojoj su uz veliki broj učenika i profesora Srednje mješovite škole "Žepče" prisustvovali i brojni gosti, predstavnici političkog, kulturnog i društvenog života općine Žepče. Prisutnima se prigodnim govorom obratio Zijah Malićbegović, ravnatelj/direktor Srednje mješovite škole "Žepče", nakon čega je uslijedio bogat zabavni program, za koji su najzaslužniji talentirani učenici naše škole.

Po završetku oficijalnog dijela proslave Dana škole svi djelatnici i gosti su nastavili druženje na prigodnom domjenku.

Više forografija sa obilježavanja Dana škole možete vidjeti u galeriji ili ako kliknete ovdje.

Copyright © Srednja mješovita škola "Žepče" 2018. Sva prava pridržana.